portal osiedli, dzielnic i miast

Kosakowo Twin Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Twin Park - sprawy osiedlowe » Forum » Ogródki - impregnat do drewna
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Ogródki - impregnat do drewna

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
groszekkk88 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Cze 23, 2014 12:04
Posty: 1
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Śro Lip 30, 2014 16:58    Temat postu: Ogródki - impregnat do drewna

Witajcie

Smile


Jeśli ktoś planuje malować płot lub składzik ogrodowy to mogę podpowiedzieć, że stosowany przez dewelopera impregnat do drewna to TIKKURILA 5053

Dostępny m.in. w Leroy Merlin (mieszają na miejscu), koszt za 2,5l to około 110 zł
Szuprycz 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pon Sie 26, 2013 13:37
Posty: 29
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Czw Lip 31, 2014 15:44    Temat postu: Re: Ogródki - impregnat do drewna

Dzięki, przyda się też do desek na balkonach.
bart99 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Kwi 03, 2015 16:45
Posty: 1
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 16:49    Temat postu: Re: Ogródki - impregnat do drewna

Co myślicie o impregnatach tej firmy http://nanocape.pl/pl/ , czy ktoś je kupował i może się podzielić opinią. Potrzebuję impregnatu do drewna i szukam czegoś dobrego i opłacalnego.
Turgoson 
   

Stały bywalec


Wiek: 55
Dołączył: Czw Mar 05, 2015 18:10
Posty: 84
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 7:52    Temat postu: Re: Ogródki - impregnat do drewna

Ja impregnaty do drewna nabywam tylko w Castoramie http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/malowanie/srodki-do-drewna/impregnaty.html Już dawno zauważyłem, że w tym markecie zawsze płacę dużo mniej niż w innych. A ja przepłacać nie lubię.
sasiadkazparteru 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Nie Cze 02, 2013 10:45
Posty: 38
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Nie Cze 07, 2015 9:44    Temat postu: Re: Ogródki - impregnat do drewna

Hmmm trochę bardzo zaleciało reklamą CastoramyWink
Poza tym w Castoramie nie ma Tikurilli wiec obawiam się ze ciężko będzie dobrać kolor z innej firmy, a fajnie by było gdyby jednak plotki i balkony pozostały u wszystkich w tym samym kolorze... Laughing
mikialan 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Lip 17, 2013 15:57
Posty: 34
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Cze 10, 2015 16:58    Temat postu: Re: Ogródki - impregnat do drewna

i reklamą Tikurilli Wink
KarolinaJanek 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Pon Cze 25, 2018 10:01
Posty: 2
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 10:12    Temat postu: Re: Ogródki - impregnat do drewna

Ja używałam kiedyś Sadolin i był ok.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama