portal osiedli, dzielnic i miast

Kosakowo Twin Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Twin Park - sprawy osiedlowe » Forum » PSIA SRAJNIA - TWIN PARK
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

PSIA SRAJNIA - TWIN PARK

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
behemoth1 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Czw Sty 30, 2014 10:48
Posty: 10
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 11:03    Temat postu: PSIA SRAJNIA - TWIN PARK

Mam pytanie do w�a�cicieli czworonog�w bo do pieskow pretensji nie mam Wink
Kiedy zaczna sprzatac po swoich psach i pupilach ???

na trawie i chodnikach same miny po zimie, zasrane wszystko - mieszkamy na wsp�lnym osiedlu a nie w kupie gnoju !!!
Czy to az taki wielki problem aby posprzatac ???
sasiadkazparteru 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Nie Cze 02, 2013 10:45
Posty: 38
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 9:09    Temat postu: Re: PSIA SRAJNIA - TWIN PARK

Dobre pytanie!!! Nasz wspólny trawnik po którym biegają dzieci wygląda jak na blokowiskuSad może trzeba by jakoś go ogrodzić...
Mało tego, wyprowadzić swoje psy na naszą trawkę przychodzą tez mieszkańcy fourplexa!!!
behemoth1 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Czw Sty 30, 2014 10:48
Posty: 10
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 9:13    Temat postu: Re: PSIA SRAJNIA - TWIN PARK

dlatego napisalem ze to srajnia jest !!!! jak pije piwo w miejscu publicznym dostane mandat jak pies sie zesra albo chodzi bez kaganca i smyczy nikt mandatu nie wystawia a powinno sie to egzekwowac !!
Same paniska na wlosicach w tym kosakowo widac Wink
I jak tu ma byc dobrze ?
dorota851 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Śro Sie 29, 2012 7:17
Posty: 38
Skąd: Gdynia-Babie Doły

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 14:54    Temat postu: Re: PSIA SRAJNIA - TWIN PARK

Ja bym się nie szczypała Smile
...nagrała bym filmik lub zrobiła fotkę i wrzuciła na forum oraz/lub wydrukowała i poprzyklejała do słupów na osiedlu Very Happy
dorota851 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Śro Sie 29, 2012 7:17
Posty: 38
Skąd: Gdynia-Babie Doły

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 14:55    Temat postu: Re: PSIA SRAJNIA - TWIN PARK

dorota851 napisał:
Ja bym się nie szczypała Smile
...nagrała bym filmik lub zrobiła fotkę i wrzuciła na forum oraz/lub wydrukowała i poprzyklejała do słupów na osiedlu Very Happy


Chodzi mi oczywiście o złapanie na gorącym uczynku "zasranego" właściciela i jego psa Very Happy
markus52 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Cze 03, 2013 16:10
Posty: 7
Skąd: gdynia

PostWysłany: Śro Kwi 08, 2015 10:14    Temat postu: Re: PSIA SRAJNIA - TWIN PARK

Psią kupę jeszcze mogłam "przeboleć", ale ludzką, bo raczej nie wygląda mi to na psią!! zrobioną przy schodach pomiędzy budynkiem A i B to już przesada!!! Ludzie nie macie toalety w domu??A jak już zrobiłeś/aś, choć trudno mi to sobie wyobrazić jak bardzo ktoś musiał być w potrzebie -To Posprzątaj!!!. Jako dowód zdjęcie!!! Jeszcze trochę, a całe osiedle zamieni się w chlew!!! A na koniec taki apel do Wszystkich: Nikt za nas nie będzie dbał o nasze osiedle, więc dbajmy o nie, bo zapewne trochę tu pomieszkamy.


IMG_20150408_094229.jpg

IMG_20150408_094229.jpg


sasiadkazparteru 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Nie Cze 02, 2013 10:45
Posty: 38
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Śro Kwi 08, 2015 21:51    Temat postu: Re: PSIA SRAJNIA - TWIN PARK

O żesz...zabrakło słów!!!!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama