portal osiedli, dzielnic i miast

Kosakowo Twin Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Twin Park - sprawy osiedlowe » Forum » PODZIĘKOWANIA DLA PANI AGNIESZKI K. ZA ZAWALENIE ŚMIETNIKA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

PODZIĘKOWANIA DLA PANI AGNIESZKI K. ZA ZAWALENIE ŚMIETNIKA

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
pringels 
   

Początkujacy


Wiek: 114
Dołączył: Nie Maj 14, 2017 9:46
Posty: 5
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Śro Cze 28, 2017 22:29    Temat postu: PODZIĘKOWANIA DLA PANI AGNIESZKI K. ZA ZAWALENIE ŚMIETNIKA

Szanowna Pani Agnieszko K. - bardzo dziekuję za wypełenienie naszego śmietnika po brzegi - tydzień przed kolejną odbiórką śmieci Smile Pani Agnieszka wrzuciła do naszego smietnika KARTONY i to w całości - nawet nieposkładane. Czy fioletowe worki, które nagminnie trafiają do mojego kosza także należą do Pani? Niniejszym ogłaszam, że mam już dość - 2 krotnie nie mając miejsca na wyrzucenie WŁASNYCH śmieci do WŁASNEGO kosza byłam zmuszona wsadzić je do WŁASNEGO auta i wywieźć do znajomych, żeby nie zachowywać sie jak Pani i nie podrzucać śmieci sąsiadom, ale z tym koniec. Informuje, iż to, co udało mi się wyciągnać znajduje się obecnie w pergoli - I NALEŻY TO SPRZĄTNĄĆ. Będę to powtarzać za każdym razem, gdy do mojego kosza zostanie coś podrzucone (rozumiem, że raz na rok może sie komuś pomylić, ale wypełnienie CAŁEGO KOSZA to już przesada), to w zalezności od mojego humoru zostanie pozostawione w pergoli, na miejscu postojowym sprawcy lub pod jego drzwiami.

Pozdrawiam serdecznie!
komand 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Sty 24, 2017 20:25
Posty: 10
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Śro Lip 12, 2017 16:12    Temat postu: Re: PODZIĘKOWANIA DLA PANI AGNIESZKI K. ZA ZAWALENIE ŚMIETNI

Witam,

podzielam uwagę poprzednika. Niestety po paru latach mieszkania uważam iż wiele osób zerwało się z choinki. Zaczynając od wszechobecnego brudu, kończąc na niepilnowaniu swoich lub dzieci sąsiadów, które to wyrywają oświetlenie i posadzone drzewa.
Osoby które najgłośniej krzyczą na zebraniu wspólnoty same nie stosują się do postulatów o które wnoszą (chcecie progów zwalniających a zapierdalacie jak dzikie bąki na po ulicy Słonecznikowej i Kalinowej)

Pozdrawiam
komand 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Sty 24, 2017 20:25
Posty: 10
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 17:46    Temat postu: Re: PODZIĘKOWANIA DLA PANI AGNIESZKI K. ZA ZAWALENIE ŚMIETNI

Cześć wszystkim.

Rozumiem i wiem że polską przypadłością jest sranie do własnego gniazda. Lecz nie mogę pojąć jak chwilę po akcji "wielkie sprzątanie" osiedla można robić syf w okolicy.
Wiecie może kto chleje, bo piciem tego nazwać nie potrafię, piwo na szczycie naszego osiedla?
Pseudo patriotę proszę o sprzątanie po sobie.

Cześć



Screenshot_20170714-174440_1.jpg

Screenshot_20170714-174440_1.jpg


pringels 
   

Początkujacy


Wiek: 114
Dołączył: Nie Maj 14, 2017 9:46
Posty: 5
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 14:28    Temat postu: Re: PODZIĘKOWANIA DLA PANI AGNIESZKI K. ZA ZAWALENIE ŚMIETNI

Witam

Jako, że posta nie da się usunać - informuję, że sprawa została wyjaśniona - wunajmujacy wskazał zły kosz na śmieci - zwracam honor.

Nie rozwiązuje to jednak problemu nagminnego podrzucania śmieci przez innych członków wspólnoty - LUDZIE SZANUJMY SIĘ NAWZAJEM. Ładne, nowe osiedle, nowa wspólnota, a szacunku do drugiego człowieka 0 - zmęczeni ciągłym podrzucaniem śmieci do nas (tak jak wcześniej wspominałam - często nie ma miejsca na nasze własne) - pod koniec roku założyliśmy łańcuch z kłódką, który został przecięty... Wstyd


W sezonie grillowym apogeum - serio resztek jedzenia, plastików i puszek po imprezce nie da sie wrzucić do WŁASNEGO ŚMIETNIKA?!

Pozdrawiam gorąco
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama