portal osiedli, dzielnic i miast

Kosakowo Twin Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Twin Park - sprawy osiedlowe » Forum » Koty
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Koty

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sasiadkazparteru 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Nie Cze 02, 2013 10:45
Posty: 38
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 12:21    Temat postu: Koty

Szanowni Sąsiedzi,
Po naszym osiedlu biega bardzo dużo "bezpańskich" kotów. Zwierzaczki załatwiają się w ogródkach, wchodzą do domów, przynoszą zdechłe myszy. Myślę, że powinno się je wywozic do schroniska bo stają się coraz bardziej uciążliwe a tam przynajmniej mają szansę znaleźć nowych ODPOWIEDZIALNYCH właścicieli😁
Pozdrawiam
komand 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Sty 24, 2017 20:25
Posty: 10
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 13:51    Temat postu: Re: Koty

Dzień dobry, proszę bardzo o nie dokarmianie kotów w ogródkach, srają one wszędzie gdzie popadnie, w ogródkach, schodach nawet pod samymi drzwiami !

BTW Chaciłabym, aby wszyscy zaczeli dbać o własne obejścia, niestety "pety" i inneg g...a walają się pod drzwiami.
kasiakosakowo 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Nie Wrz 23, 2018 14:15
Posty: 3
Skąd: KOSAKOWO

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 21:36    Temat postu: Re: Koty

Szanowna sąsiadko z parteru - zadam Pani proste pytanie: woli Szanowna Pani zdrowe, wysterylizowane, osiedlowe, bezpańskie koty w ilości 7 (!) sztuk na całe osiedle, czy stado głodnych, wyliniałych, chorych szczurów? Smile

Proszę mi wierzyć, że wiem co mówię - w niedalekiej odległości od naszego osiedla takie stadko (zajmujące ok 12m2 powierzchni) stacjonuje sobie baaardzo blisko nas Very HappyVery HappyVery Happy Podczas letniej suszy i pierwszego deszczu ów stadko zajmowało CAŁĄ powierzchnię pewnego daszku radośnie pijąc deszczówkę.

Nie od dziś wiadomo, że tylko zdesperowany szczur podejdzie na teren gdzie wyczuwa koty.

Niech szanowna sąsiadka będzie wdzięczna, że mamy na osiedlu tę garstkę kotów.

Pozdrawiam!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama