portal osiedli, dzielnic i miast

Kosakowo Twin Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Gabinet dietetyczny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Gabinet dietetyczny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
BeataMakica 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Śro Cze 20, 2018 14:38
Posty: 1
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Śro Cze 20, 2018 14:40    Temat postu: Gabinet dietetyczny

Witam wszystkich. Myślę o tym, aby udać się do dietetyka. Mam do zrzucenia z 10 kg, jak nie lepiej. Czy ktoś może polecić jakiś gabinet albo konkretnego specjalistę? Z góry dziękuję.
KarolinaJanek 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Pon Cze 25, 2018 10:01
Posty: 2
Skąd: Kosakowo

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 9:04    Temat postu: Re: Gabinet dietetyczny

Witaj! Ja też mam kilka kg do zrzucenia i jestem umówiona na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie na ul. Żeromskiego do Pani Klaudii. Moja siostra była w ich gabinecie w Wejherowie (to sieć placówek ogólnie) i wyszła mega zadowolona. Zrobili na początek analizę składu ciała, przeprowadzili wywiad, przygotowali dietę, czyli wszystko to, co trzeba. Moja siostra zawsze sceptycznie podchodziła do dietetyków, ale nie mogła po ciąży wrócić do swojej wagi, więc poszła i nie żałuje. Ma fajną dietę, ciekawe, proste dania, generalnie na plus. Mam nadzieję, że i u nas spotkam się z fachową pomocą i wsparciem. Pozdrawiam i trzymam kciuki Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama